Odszkodowania Doradztwo Prawne

Oferujemy pomoc frankowiczom

Oferujemy szeroko pojętą “pomoc frankowiczom”.
Jeżeli masz kredyt indeksowany do waluty obcej, to prawdopodobnie jego raty zostały nadpłacone.

Sprawdź jakich sum możesz dochodzić.

pomoc frankowiczom

Proponujemy bezpłatną analizę Twojego kredytu frankowego, a także zaproponujemy rozsądne rozwiązanie.

Wystarczy ze zadzwonisz do nas pod numer:

 • Władysław Biskup -Prawnik
  tel. 660 783 158
 • Arkadiusz Biskup – Prawnik
  tel. 660 783 237

lub wypełnisz formularz, a  my bezpłatnie przeanalizujemy Twój przypadek.

Masz problem z kredytem frankowym ? – pamiętaj tylko VOTUM.

Ilość udzielonych przez banki kredytów tzw. frankowych w latach 2005 – 2009 szacuje się liczbą 476,8 tys na łączną wartość 123,6 mld złotych.

Nie od wszystkich banków można ubiegać się o zwrot nadpłaconych rat kredytowych lub unieważnienia zawartej umowy kredytowej.

Skierowana do posiadaczy kredytów frankowych oferta pomocy jest wyjątkowa w swojej konstrukcji , gdyż pokazuje kredytobiorcom stan faktyczny kredytu, uwzględnia terminy przedawnienia oraz możliwości prawne na drodze przed sądowej i sądowej uwzględniając realia systemu bankowo-finansowego w Polsce.

Kilka kancelarii w Polsce zajmuje się rozwiązywaniem problemu kredytu jego właścicieli.

Opłaty w tych kancelariach w zależności od podejmowanych czynności kształtują się w zakresie czynności i działań na poziomie :

 1. analiza umowy kredytowej – od 0 zł do 1400 zł jednorazowej opłaty
 2. opłaty wstępnej dla kancelarii od kwoty 250 zł do kwoty 11 500 zł którą należy uiścić by sprawą kredytu zajęła się dana kancelaria
 3. koszty pozwu w przypadku postępowania sądowego począwszy od kwoty 3000 zł do kwot 36 900 zł ,
 4. opłaty za stawiennictwo się na rozprawie – rozprawach do 0 zł do 15 800
 5. wynagrodzenie – honorarium/prowizja od 12 % do 62 %,

Tylko Votum – dlaczego ? :

Kancelaria odszkodowawcza Votum S.A to spółka giełdowa notowana na GPW od 2010 r podlegająca kontroli różnych instytucji i czynników które wpływają na kurs akcji – stabilny kurs o tendencji zwyżkowej, to 2,5 mld zł uzyskanych świadczeń dla klientów VOTUM, własna kancelaria prawna adwokatów i radców prawnych w rankingu według liczby adwokatów i radców prawnych zajmuje 8 miejsce na ponad 300 podmiotów prawnych zgłoszonych do rankingu.

Czy Votum wygrywa sprawy : kilkadziesiąt tysięcy wygranych procesów w różnych obszarach rynku finansowego – co oznacza że Sąd kilkadziesiąt tysięcy razy orzekł :

W imieniu Rzeczpospolitej Polskiej zasądzą od pozwanego na rzecz powoda ……………,

co oznacza też wysoki procent wygranych spraw na poziomie 80 % i dużą ilość pozwów

Kancelaria Votum to ponad 13 lat doświadczeń , to też wyróżnienia FAIR PLAY.

Kancelaria Votum od dnia 19 czerwca 2018r wprowadziła bardzo znaczące innowacje w zakresie obsługi klientów posiadających kredyty frankowe Nowa Oferta Votum.

Po przedstawieniu kopii umowy kredytowej zespół ponad 30 prawników zajmujących się wyłącznie sprawami kredytów dokonuje bezpłatnej analizy umowy – czas dokonania analizy 2-3 dni robocze a następnie przygotowuje dla klienta specjalny raport ( 23 strony ) w terminie 1-2 dni ukazujący wszelkie informacje związane z kredytem , orientacyjną wielkość nadpłaconych rat kredytu, ilość przeterminowanych rat, możliwości prawne rozwiązania problemu kredytu frankowego.

Do dyspozycji profesjonalnego przedstawiciela Kancelarii Votum -sporządzono specjalny kalkulator ofertowy pozwalający na bardzo szybkie wyliczenie opłat związanych z wysokością zaciągniętego kredytu i stosownych opłat na rzecz Kancelarii.

Kancelaria posiada własny Monitoring Orzecznictwa.

Z dniem 1 lipca 2018 r każdy Klient Kancelarii VOTUM posiadający kredyt frankowy otrzymuje dostęp do systemu elektronicznego prowadzonej jego sprawy umożliwiającej uzyskanie na bieżąco informacji o aktualnym etapie postępowania w sprawie.

Grupy zespołów prawników obsługujących klientów kancelarii są przydzieleni do konkretnego banku w którym dany Klient posiada kredyt , co pozwala na bardzo skuteczne podejmowanie czynności na rzecz Klienta wobec banku.

Działające na rynku obsługi klienta frankowego kancelarie w roku 2017 skierowały przeciwko bankom ok. 3600 pozwów , w tym samym czasie roku 2017 Kancelaria Votum pozyskała ponad 6200 klientów frankowych, co oznacza , że zaufało nam ponad 6200 posiadaczy kredytów frankowych, co w przypadku hipotetycznego założenia w zakresie ewentualnych pozwów stanowiłoby to ponad 6200 pozwów tylko z jednej kancelarii.

VOTUM – ponad 6200 spraw vs 3600 spraw pozostałe kancelarie.

Co przemawia za rozwiązaniem proponowanym przez Kancelarię VOTUM – klient Votum otrzymuję do wyboru 3 rodzaje umów kompleksowej obsługi bankowej z różnymi wariantami kosztowymi , które sam wybiera dopasowując do swoich możliwości finansowych- umowa Basic, Premium, VIP.

Obecny Prezes PiS p. Jarosław Kaczyński wypowiadając się w mediach w zakresie tematu kredytów frankowych stwierdził , by „ frankowicze dochodzili swoich roszczeń na drodze sądowej „ również ze względu bezpieczeństwa systemu bankowego w Polsce, takie same wypowiedzi zamieszczały też polskie media .

Dlatego takie rozwiązanie jest jak najbardziej wskazane, zaś Kancelaria VOTUM SA jest gwarantem skuteczności uzyskania roszczeń bankowych , również poprzez pomoc profesjonalnych przedstawicieli Kancelarii w tym prawników pracujących w terenie na obszarze całego kraju :

Władysław Biskup – prawnik tel. 660 783 158

Arkadiusz Biskup – prawnik tel. 660 783 237

Z VOTUM i tylko VOTUM

Razem rozwiążemy Twój problem finansowy Kredytu Frankowego.

Władysław Biskup

www.wladyslaw-biskup.pl

Po skontaktowaniu się z nami w celu analizy kredytu przygotuj dokumenty:

 •  kopię umowy kredytu bankowego razem z aneksami ( o ile były takie sporządzane),
 •  kopię regulaminu udzielania kredytów oraz pożyczek hipotecznych załączonych do twojej umowy kredytu  bankowego,
 •  kopię decyzji oraz pism otrzymanych z banku i dotyczących udzielonego kredytu,